Zomerkalender 2019-2020

Datum

Wedstrijd

Club

Plaats

Type

Info

04/04/2020

Leeuwtjescriterium

OB

Knokke

Jeugdmeerkamp


05/04/2020

Springtime meeting

FLAC

Ieper

Open meeting met jeugd


11/04/2020

Open jeugdmeeting

RCG

Beernem

Jeugdmeeting


18/04/2020

Memorial Guy Dorchain

KKS

Kortrijk

Open meeting


18/04/2020

BVV pup/min meisjes match 1

FLAC

Wervik

Beker van Vlaanderen


19/04/2020

BVV pup/min jongens match 1

AVR

Roeselare

Beker van Vlaanderen


19/04/2020

Open PK hamer en gewicht

MACW

Diksmuide

Provinciaal kampioenschap


25/04/2020

PK alle categorieën

MACW

Nieuwpoort

Provinciaal kampioenschap


26/04/2020

PK alle categorieën

MACW

Nieuwpoort

Provinciaal kampioenschap


01/05/2020

Rubenscup

FLAC

Izegem

Jeugdmeeting

01/05/2020

Julien Saelens meeting

OB

Brugge

Open meeting

02/05/2020

BVV cad/sch landelijke 3A

OB

Brugge

Beker van Vlaanderen

03/05/2020

2e Koksijdse jeugdmeeting

MACW

Koksijde

Jeugdmeeting

06/05/2020

PK MOEV

OB

Brugge

Bijzondere meeting

09/05/2020

Jeugdmeeting

AZW

aregem

Jeugdmeeting

10/05/2020

Leeuwtjescriterium

BEHO

Beernem

Jeugdmeerkamp

10/05/2020

BVV mannen landelijke 2A

MACW

Nieuwpoort

Beker van Vlaanderen

16/05/2020

2e memorial Niels Van Doorne

HAC

Torhout

Open meeting met jeugd

21/05/2020

Rubenscup

AVMO

Tielt

Jeugdmeeting

22/05/2020

Ereprijs Colora / Rijmaran

AZW

Waregem

Open meeting

23/05/2020

Leeuwtjescriterium

MACW

Nieuwpoort

Jeugdmeerkamp

23/05/2020

14e Memorial Leon Denys

FLAC

Izegem

Open meeting

29/05/2020

Grote prijs

AZW

Waregem

Open meeting

30/05/2020

Open PK meerkamp jeugd

FLAC

Beernem

Provinciaal kampioenschap

30/05/2020

Memorial M. Pauwels - PK 10000m

OB

Brugge

Open meeting

01/06/2020

Rubenscup

HAC

Torhout

Jeugdmeeting

06/06/2020

PK ben-pup-min

AVMO

Tielt

Provinciaal kampioenschap

13/06/2020

Rubenscup

AVR

Roeselare

Jeugdmeeting

26/06/2020

Ereprijs DL chemicals / Colora

AZW

Waregem

Open meeting

27/06/2020

Leeuwtjescriterium

OB

Brugge

Jeugdmeerkamp

28/06/2020

Coastal jump event

MACW

Nieuwpoort

Open meeting

01/07/2020

Vakantiemeeting

AVMO

Tielt

Open meeting

04/07/2020

Open PK steeple + kermismeeting

FLAC

Poperinge

Provinciaal kampioenschap

04/07/2020

KVV + PK meerkampen

MACW

Nieuwpoort

KVV - Flanders Cup MK

05/07/2020

KVV + PK meerkampen

MACW

Nieuwpoort

KVV - Flanders Cup MK

11/07/2020

Flanders Cup

KKS

Kortrijk

Flanders Cup

11/07/2020

Leeuwtjescriterium

MACW

Nieuwpoort

Jeugdmeerkamp

25/07/2020

Leeuwtjescriterium

OB

Knokke

Jeugdmeerkamp

01/08/2020

Leeuwtjescriterium

HCO

Oostende

Jeugdmeerkamp

02/08/2020

Ereprijs JM De Coene

MACW

Oostduinkerke

Open meeting

08/08/2020

Leeuwtjescriterium

BEHO

Beernem

Jeugdmeerkamp

09/08/2020

Open meeting

RCG

Beernem

Open meeting

22/08/2020

Leeuwtjescriterium

HCO

Oostende

Jeugdmeerkamp

22/08/2020

Kermismeeting

FLAC

Roeselare

Open meeting

23/08/2020

PK estafette

AZW

Waregem

Provincial kampioenschap

28/08/2020

Einde vakantie meeting

FLAC

Ieper

Open meeting

30/08/2020

Ereprijs transport Devoldere

AVMO

Tielt

Jeugdmeerkamp

05/09/2020

Finale Leeuwtjescriterium

OB

Brugge

Jeugdmeerkamp

06/09/2020

Rubenscup

AZW

Zwevegem

Jeugdmeerkamp

13/09/2020

6e grote prijs Michael Bultheel

FLAC

Izegem

Jeugdmeerkamp

20/09/2020

Prijzenmeeting cad/sch

AVMO

Tielt

Open meeting cad/sch

20/09/2020

Jeugdmeeting

MACW

Nieuwpoort

Jeugdmeeting

26/09/2020

Rubenscup KKS

AVR

Roeselare

Jeugdmeeting

26/06/2020

29e memorial Patrick Degreef

FLAC

Wervik

Open meeting

Copyright © All Rights Reserved